BASIC – prostota w oryginalności

Basic to kwintesencja prostoty w oryginalności. Kolekcja została stworzona z myślą o kobietach subtelnych, praktycznych, ale i ceniących unikatowość oraz szlachetność biżuterii. Kolekcja jest drobna i uniwersalna – na co dzień, do pracy. Stworzona by przemycić odrobinę ekstrawagancji do codziennego życia.
Wszystkie kolczyki w kolekcji zostały osadzone na srebrnych sztyftach, aby nadać im subtelniejszy wygląd i niewielki rozmiar. Bazą każdej kompozycji są kamienie półszlachetne: onyks, malachit, lapis lazuli, turkus, masa perłowa, perła i jadeit oplecione sznurkiem soutache i sznurkiem skręcanym.

Minerały te zostały wybrane ze względu na ich uniwersalną kolorystykę, którą można dopasować do klasycznych ubiorów. Z tyłu kolczyki zostały wykończone skórą naturalną nadającą im trwałość oraz bardzo ładny wygląd. Gotowa biżuteria jest impregnowana specjalnym preparatem chroniącym sznurki przed zabrudzeniami i utrwalającym ich kolor.
Każdy egzemplarz biżuterii zapakowany jest w ozdobne pudełko, dzięki temu może stać się wyjątkowym prezentem dla ukochanej osoby.

Basic Black

Drobne i uniwersalne kolczyki z onyksem w środku i ozdobną kulką z onyksu. Otoczone ciemno- i jasnoszarym sznurkiem soutache oraz sznurkiem skręcanym.  Biżuteria została wykończona z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowana. Sztyfty srebrne. Mogą stanowić dopełnienie każdej stylizacji.
Długość 2cm, w najszerszym miejscu 1,5cm.

dostępne w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311758,basic-black.html

Basic Navy

Drobne kolczyki z lapisem lazuli. Otoczone sznurkami soutache w kolorach ciemnoszafirowym oraz starego złota – nawiązującego do złotego pirytu występującego w lapisie. Biżuteria została wykończona z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowana. Sztyfty srebrne.
Długość 2cm, w najszerszym miejscu 1,5cm.

dostępne w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311759,basic-navy.html

Basic Red

Delikatne kolczyki z onyksem w środku i ozdobną kulką z onyksu. Otoczone sznurkiem soutache w odcieniach – głębokiej czerwieni oraz czarnym sznurkiem skręcanym. Biżuteria została wykończona z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowana. Sztyfty srebrne.
Długość 2cm, w najszerszym miejscu 1,5cm.

dostępne w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311760,basic-red.html

Basic Green

Delikatne kolczyki z malachitem w środku i ozdobną zieloną kulką z jadeitu. Otoczone ciemnozielonym i czarnym sznurkiem soutache. Biżuteria została wykończona z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowana. Sztyfty srebrne.
Długość 2cm, w najszerszym miejscu 1,5cm.

dostępne w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p9,basic-green.html

Basic Blue

Niewielkie kolczyki z turkusem w środku i fasetowaną kulką z kwarcu. Otoczone ciemnoszarym i turkusowym sznurkiem soutache oraz sznurkiem skręcanym. Biżuteria została wykończona z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowana. Sztyfty srebrne.
Długość 2cm, w najszerszym miejscu 1,5cm.

dostępne w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311761,basic-blue.html

Basic Pearl

Delikatne kolczyki z masą perłową i ozdobną, hodowlaną perełką. Otoczone beżowym i brązowym sznurkiem soutache. Biżuteria została wykończona z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowana. Sztyfty srebrne.
Długość 1,8cm, w najszerszym miejscu 1,2cm.

dostępne w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311762,basic-pearl.html

Black Rose

Delikatne, romantyczne kolczyki z onyksem i różą z korala syntetycznego. Kolczyki zostały wykończone naturalną skórką i zaimpregnowane. Sztyfty srebrne.
Długość 2,5cm, w najszerszym miejscu 1cm.

dostępne w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311764,black-rose.html

Red Rose

Delikatne, romantyczne kolczyki z koralowcem i różą z korala syntetycznego. Kolczyki zostały wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Sztyfty srebrne.
Długość 2,5cm, w najszerszym miejscu 1cm.

dostępne w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311763,red-rose.html

Vanilla Rose

Delikatne, romantyczne kolczyki z masą perłową i różą z korala syntetycznego. Kolczyki zostały wykończone naturalną skórką i zaimpregnowane. Sztyfty srebrne.
Długość 2,5cm, w najszerszym miejscu 1cm.
dostępne w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311765,vanilla-rose.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.