BOHO – z pasji do podróży

Boho to kolekcja, od której wszystko się zaczęło. Natchnieniem dla jej stworzenia były wspomnienia z różnych podróży, z zapierających dech w piersiach widoków, z odmiennej kultury i mody, z innego rytmu życia oraz miejsca, w których chciałabym się znaleźć. Projekty są barwne i zróżnicowane, można w nich wyczuć inspiracje kulturą Orientu, stylem Hippie i Boho (od którego została zaczerpnięta nazwa). Jednak komponując tę kolekcję nie chciałam przypisywać jej żadnemu konkretnemu stylowi, dlatego projekty nie są duże, ani zobowiązujące.
Kolekcja idealnie wpasowuje się w luźny codzienny styl, do jeansów, kurtki skórzanej jak i do sukienki. Stworzona z myślą o kobietach, które uwielbiają dłuższe, wiszące kolczyki, nie boją się kolorów i oryginalności.

Vesuvius

Niepowtarzalny komplet kolczyków i bransoletki w wulkanicznych barwach z turkusem i labradorytem. Oryginalne dopełnienie koralikami z turkusu, jaspisu, apatytu i elementów z oksydowanego srebra. Biżuteria wykończona z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowana.

Kolczyki
Długość 5,5cm, w najszerszym miejscu 2cm. Srebrne sztyfty.
Bransoletka
Długość 17-18,5cm, w najszerszym miejscu 3cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p35,vesuvius.html

Nicea

Pastelowe cudo. Bazę kolczyków tworzą turkusy oraz jasny koral. Dopełnienie tworzą szklane, matowe kryształki w odcieniach fioletu i niebieskiego, kryształki Swarovskiego, agat oraz kulki ze srebra. Kolczyki zostały wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Bigle srebrne.

Długość (bez bigi) 5,5cm, w najszerszym miejscu 3cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p6,nicea.html

Barcelona

Wyjątkowy komplet wykonany techniką haftu soutache. W kolczyki wkomponowany został przepiękny rubin z zoizytem, granatowy sodalit, onyks oraz koraliki z apatytu, jaspisu, onyksu oraz kryształki Swarovskiego. Sztyfty oraz elementy ozdobne z oksydowanego srebra. Środek bransoletki to rubin z zoizytem, po którego bokach wkomponowane zostały onyksy. Biżuteria zaimpregnowana i wykończona naturalną skórką.

Kolczyki
Długość 7,5cm, w najszerszym miejscu 2,2cm.
Bransoletka
Długość 16,5-18cm, w najszerszym miejscu 3cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311725,barcelona.html

Koh Tao

Kolczyki z efektownym połączeniem turkusu z koralem zarówno w postaci kamieni naturalnych jak i taśm cyrkoniowych. Biżuteria opleciona sznurkiem soutache w odcieni czerni, zaimpregnowana i wykończona od spodu naturalną skórką. Srebrne sztyfty.

Długość 7cm, w najszerszym miejscu 3cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p2,koh-tao.html

Honolulu

Błękitno-granatowe kolczyki z amazonitem (u góry) oraz lapisem lazuli (w dolnej części) otoczone błękitną taśmą cyrkoniową. W projekt wkomponowane zostały także małe kryształki Swarovskiego, koraliki z jadeitu i lapisu lazuli. Kolczyki zostały wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Bigle srebrne.
Długość (bez bigi) 6,5cm, w najszerszym miejscu 2,5cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311767,honolulu.html

Madera

Nasycone barwą czerwono-turkusowe kolczyki. W górnej części biżuterii koralowiec, w dolnej turkus otoczony koralową taśmą cyrkoniową oraz jasnoczerwony kryształek Swarovskiego. Dopełnienie projektu tworzą koraliki z onyksu, szklane kryształki oraz elementy z oksydowanego srebra. Kolczyki zostały wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Bigle srebrne.

Długość (bez bigi) 6cm, w najszerszym miejscu 2,5cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311768,madera.html

Malibu

Kolczyki z niesamowitą chryzokolą oraz onyksem, niebieskim kwarcem i hodowlaną perłą. Kompozycję uzupełniają elementy z oksydowanego srebra. Kolczyki zostały wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Bigle srebrne.

Długość (bez bigi) 6cm, w najszerszym miejscu 3,5cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311769,malibu.html

Kalahari

Czarno-beżowa kompozycja przełamana fioletową taśmą cyrkoniową. Bazę kolczyków tworzy krzemień pasiasty i onyksy. Dopełnienie tworzą koraliki z tygrysiego oka, onyksu i agatu oraz srebrne kulki. Kolczyki zostały wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Bigle srebrne.

Długość (bez bigli) 6cm, w najszerszym miejscu 3,5cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p19,kalahari.html

Zanzibar

Połączenie turkusu i zieleni. W górnej części kolczyków malachity w odcieniu głębokiej zieleni, dolną tworzą turkusy otoczone szmaragdową taśmą cyrkoniową. Całość zdobią kryształki Swarovskiego, koraliki z kwarcu i turkusu oraz srebrne elementy. Kolczyki zostały wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Bigle srebrne.

Długość (bez bigli) 5cm, w najszerszym miejscu 2,8cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p3,zanzibar.html

Mauritius

Bogaty w kamienie naturalne komplet kolczyków i wisiorka. W środku pastelowy koral, otoczony czerwonymi koralami oraz koralikami z turkusu. Komplet wykończony naturalną skórką i zaimpregnowany.

Kolczyki
Długość 4,5, w najszerszym miejscu 3cm. Srebrne sztyfty.
Wisiorek
Wysokość 3cm, szerokość 4cm, zawieszony na miedzianym łańcuszku.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311719,mauritius.html

Santa Cruz

Lapis lazuli w połączeniu ze szklanymi, matowymi kryształkami w kolorze wanilii, koralikami z jadeitu i srebra. Kolczyki zostały wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Bigle srebrne.

Długość (bez bigi) 5cm, w najszerszym miejscu 2,5cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311770,santa-cruz.html

Sycylia

Jasna kompozycja z jaspisami, koralikami z riolitu oraz szklanymi, waniliowymi kryształkami. Otoczona jasnozielonym i beżowym sznurkiem soutache. Kolczyki zostały wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Bigle srebrne.

Długość (bez bigi) 5cm, w najszerszym miejscu 2cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311771,sycylia.html

Papua

Krzemień pasiasty zatopiony w czerwonych szklanych kryształkach. Kolczyki zostały wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Sztyfty srebrne.

Długość 3,5cm, w najszerszym miejscu 2cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p4,papua.html

Miami

Kolczyki w barwie laguny. W czarno-turkusowe sznurki soutache zatopione zostały turkusy różnej wielkości. Dół zdobią kulki z onyksu. Kolczyki zaimpregnowane i wykończone od spodu naturalną skórką. Bigle srebrne.

Długość 5cm, w najszerszym miejscu 3cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311726,miami.html

Bali

Prosta i jednocześnie bardzo oryginalna kompozycja z dużych okrągłych onyksów, podwieszonych turmalinów i ozdobnych elementów z oksydowanego srebra. Kolczyki zostały z tyłu wykończone naturalną skórką i zaimpregnowane. Sztyfty srebrne.

Długość 4cm, w najszerszym miejscu 2cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311766,bali.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.