VINTAGE – z uwielbienia dla sztuki

Kolekcja Vintage to wyraz podziwu i uwielbienia dla biżuterii z końca XIX wieku i lat 20, 30 XX wieku, dla stylu Art Nouveau czy Art Deco. Jest to wysublimowany smak ozdób z tych okresów wyrażony techniką soutache. Projekty bazują na dwóch, maksymalnie trzech stonowanych kolorach nadając wyrafinowanie biżuterii.

Kolekcja może dopełnić zarówno prostą kreację na spotkanie ze znajomymi jak i dodać blasku wieczorowej sukni.

Do stworzenia biżuterii zostały wykorzystane naturalne minerały takie jak masa perłowa, labradoryt, lapis lazuli, onyks, koral, malachit i jasny turkus, oksydowane i pozłacane srebro oraz obok standardowych sznurków soutache także metalizowane w kolorze srebra oraz starego złota. Dopełnienie projektów tworzą również taśmy cyrkoniowe, szklane kryształki, miedziane koraliki oraz kryształy Swarovskiego. Od spodu biżuteria została wykończona skórą naturalną nadającą jej trwałość i bardzo ładny wygląd. Gotowe projekty zostały zaimpregnowane specjalnym preparatem chroniącym sznurki przed zabrudzeniami i utrwalającym ich kolor.

Każdy egzemplarz biżuterii zapakowany jest w ozdobne pudełko, dzięki czemu może stać się wyjątkowym prezentem dla ukochanej osoby.

 

Monachium

Efektowna kompozycja w stylu Vintage. Szaro-zielonkawy, polaryzujący labradoryt z koralikami z labradorytu tworzą podstawę kolczyków, górę dopełnia masa perłowa. Ozdobione małą hodowlaną perłą oraz przekładką z oksydowanego srebra. Kolczyki zawieszone na srebrnych biglach. Biżuteria wykończona z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowana.

Długość 5cm, w najszerszym miejscu 2,5cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p22,monachium.html

 

Bilbao

Barokowa kompozycja sznurków soutache w odcieniach starego złota i chabru ze zjawiskowym kamieniem lapis lazuli, jasno diamentową taśmą cyrkoniową i miedzianymi koralikami. Kolczyki zostały wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Bigle miedziane.

Długość (bez bigli) 4cm, w najszerszym miejscu 2,5cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p15,bilbao.html

Saint Tropez

Oryginalne połączenie budyniowego różu z bielą i starym złotem. Pastelowy koral, miedziane koraliki i kryształki w przezroczystej bieli otoczone zostały złotym, metalizowanym sznurkiem soutache. Kolczyki wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Sztyfty srebrne.

Długość 3cm, w najszerszym miejscu 1,8cm.
Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311772,saint-tropez.html

Mont Blanc

Kontrastowe połączenie bieli z czernią. Onyks, masa perłowa i kryształki w przezroczystej bieli i czerni otoczone zostały czarnym i śmietankowym sznurkiem soutache. Kolczyki wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Sztyfty srebrne.

Długość 3,5cm, w najszerszym miejscu 1,7cm.
Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p8,mont-blanc.html

Monako

Połączenie czerni i budyniowego różu z ecru. Kolczyki skomponowane przy wykorzystaniu onyksu, różowego korala oraz szklanych, matowych kryształków w kolorze waniliowym, czarnej taśmy cyrkoniowej i czeskich koralików Toho. Biżuteria została wykończona z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowana. Sztyfty srebrne.

Długość  4,5cm, w najszerszym miejscu 2,7cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p21,monako.html

Borneo

Bardzo efektowna kompozycja w odcieniach czerni, szarości i butelkowej zieleni. W kolczyki wkomponowany został onyks, malachit, czarna taśma cyrkoniowa oraz koraliki z jadeitu i onyksu. Całość dopełniają zjawiskowe kryształy Swarovskiego oraz srebrne oksydowane elementy. Kolczyki zawieszone na srebrnych sztyftach, wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane.

Długość 7cm, najszerszym miejscu 2,5cm

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311722,borneo.html

Mount Everest

Kolczyki z masą perłową oraz magnetyzującymi cyrkoniami w ciemno-diamentowym kolorze oplecione srebrnym, metalizowanym sznurkiem soutache. W całość wkomponowane zostały czeskie koraliki Fire Polish oraz drobne kulki ze srebra. Dopełni kreacji zarówno wieczorowej jak i balowej. Kolczyki zawieszone na srebrnych biglach, wykończone z tyłu naturalną skórką i zaimpregnowane. Założone nawet do skromnej małej czarnej sprawią, że będziesz wyglądać jak „milion dolarów”.

Długość (bez bigli) 6cm, w najszerszym miejscu 2,5cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311730,mount-everest.html

Monte Carlo

Zjawiskowy komplet kolczyków i bransoletki. Pastelowe korale i waniliowe szklane kryształki skąpane w złotych, metalizowanych sznurkach sutasz. Ozdobione taśmą cyrkoniową w odcieniu jasnego diamentu oraz wysokiej jakości czeskimi koralikami Fire Polish i Toho. Biżuteria zaimpregnowana oraz wykończona z tyłu naturalną skórką, tym samym dając trwałość oraz bardzo duży komfort w noszeniu bransoletki. Bigle pozłacane. Zapięcie bransoletki miedziane.

Kolczyki
Długość (bez bigli) 5,5cm, w najszerszym miejscu 2,5cm.

Bransoletka
Długość 17-18,5cm, w najszerszym miejscu 2cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p40,monte-carlo.html

Paris

Luźna elegancja. Kolczyki dzięki cyrkonii w kolorze ciemnego diamentu u podstawy pasują do wieczorowej sukni jak i do jeansów poprzez bardziej niezobowiązującą górę z pastelowym koralem owiniętym naturalną czarną skórką. Całość dopełniają wysokiej jakości czeskie koraliki Fire Polish, koraliki z jadeitu oraz elementy z oksydowanego srebra. Kolczyki zostały zaimpregnowane i wykończone z tyłu naturalną skórką. Bigle srebrne.
Długość 5,5cm, w najszerszym miejscu 3cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311773,paris.html

Venezia

Przepiękny komplet kolczyków i naszyjnika z jasno różowymi cyrkoniami skąpanymi w srebrnych i złotych metalizowanych sznurkach sutasz. Dopełni kreacji zarówno ślubnej jak i wieczorowej. Kolczyki zawieszone na srebrnych biglach, wykończone kryształkami Swarovskiego w kolorze ciemnego diamentu. Wisiorek na srebrnej zawieszce. Biżuteria zaimpregnowana i wykończona z tyłu naturalną skórką.

Kolczyki
Długość (bez bigli) 4cm, w najszerszym miejscu 2cm.
Wisiorek
Długość 5cm, w najszerszym miejscu  2,5cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p38,venezia.html

Vintage Coral

Prosta, ale efektowna szara kompozycja z budyniowym koralem i czerwonym koralowcem. Kolczyki ozdobione koralową taśmą cyrkoniową i elementami z oksydowanego srebra. Wykończenie z tyłu z naturalnej skórki. Biżuteria zaimpregnowana. Sztyfty srebrne.

Długość 5cm, w najszerszym miejscu 2cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym:http://babroszka.pl/p311774,vintage-coral.html

Vintage Pastel Coral

Niepowtarzalny komplet kolczyków i bransoletki w koralowo-szarych barwach z koralem. Oryginalne dopełnienie koralikami z jadeitu i taśmą cyrkoniową. Biżuteria wykończona naturalną skórką i zaimpregnowana. Sztyfty i zapięcie bransoletki ze srebra.

Kolczyki
Długość 4,8cm, w najszerszym miejscu 2,2cm.

Bransoletka
Długość 17,5-19cm, w najszerszym miejscu 2cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311734,vintage-pastel-coral.html

Vintage Malachite

Oryginalne ciemnozielono-czarne kolczyki w stylu Vintage z malachitem. Ozdobione czarną taśmą cyrkoniową i elementami z oksydowanego srebra. Kolczyki zostały zaimpregnowane i wykończone z tyłu naturalną skórką. Sztyfty srebrne.

Długość 4,5cm, w najszerszym miejscu 2,2cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p311776,vintage-malachite.html

Vintage Turquoise

Oryginalne turkusowo-czarne kolczyki w stylu Vintage z turkusem. Ozdobione czarną taśmą cyrkoniową i elementami z oksydowanego srebra. Kolczyki zostały zaimpregnowane i wykończone z tyłu naturalną skórką. Sztyfty srebrne.

Długość 5cm, w najszerszym miejscu 2,2cm.

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym: http://babroszka.pl/p16,vintage-turquoise.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.